Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Green Volt Konrad Rakowski
31. 5. 2024

Green Volt to polska, rodzinna firma z sektora energetycznego, która profesjonalnie zajmuje się dostarczaniem kompleksowych usług z zakresu instalacji odnawialnych źródeł energii.Obecnie nasza działalność skupia się przede wszystkim w segmencie fotowoltaiki, gdzie równolegle opracowujemy i realizujemy wiele projektów wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych.Czynnie współpracujemy z rodzimymi oraz światowymi koncernami energetycznymi, funduszami inwestycyjnymi oraz europejskimi liderami w branży OZE.Jako doświadczona firma przygotowujemy na terenie Polski projekty elektrowni fotowoltaicznych o mocach od kilku do kilkuset MWp, które lokalizujemy na wielohektarowych terenach rolnych lub przemysłowych.

Obowiązki

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod budowę instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii,
  • monitorowanie i identyfikowanie możliwości na pozyskiwanie gruntów,
  • współpraca z lokalną społecznością w tym organizowanie i prowadzenie spotkań informacyjnych,
  • zawieranie umów dzierżaw, aneksów i służebności na powierzonym terenie,
  • praca w terenie 4 dni w tygodniu (czasem możliwe noclegi poza miejscem zamieszkania),
  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • podstawowa wiedza w obszarze nieruchomości oraz odnawialnych źródeł energii,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność budowania relacji oraz komunikatywność, asertywność,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wytrwałość w dążeniu do celu, samodzielność w organizacji czasu pracy.
  • Mile widziane :
  • doświadczenie związane z zabezpieczaniem prawa do gruntu, służebności będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów,
  • znajomość branży rolniczej, energetycznej,
  • znajomość geoportalu.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • wynagrodzenia podstawowe + promie zależne od wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • współpracę w świetnej atmosferze z efektywnym, ukierunkowanym na realizację celów profesjonalnym zespołem,
  • obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu dedykowanego Managera Produktu.

  • województwa: podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyskie

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851