Przedstawiciel regionalny (branża weterynaryjna)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Dodano
24.05.2024
Numer referencyjny
5390_3407

Obszar pracy obejmuje województwa: wielkopolskie , zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
  • realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych,
  • reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji,
  • raportowanie z prowadzonych działań zgodnie z wymogami firmy.

Oczekiwania:

  • łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki biologiczne, weterynaryjne lub pokrewne,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży,
  • preferowane województwo zamieszkania: wielkopolskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • dostęp do szerokiego zakresu benefitów,
  • pracę w dynamicznym zespole otwartym na rozwój,
  • dobrą atmosferę pracy, pełne wdrożenie i szkolenie.
  • narzędzia niezbędne do pracy, czyli samochód, telefon i laptop.

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064