Przedstawiciel Regionalny
  • Włodawa
Włodawa, Włodawa, Lublin Voivodeship, Polska
BZK Group
14. 4. 2024

Miejsce pracy: Włodawa

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie,
  • Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym,
  • Działania handlowe (negocjacje) w zakresie skupu surowców z uwzględnieniem minimalizacji ceny zakupu przy jednoczesnych oszczędnościach wynikających z proponowanych rozwiązań logistycznych,
  • Systematyczne pozyskiwanie nowych potencjalnych dostawców,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji o bieżącej sytuacji w podległym regionie w zakresie plonów, jakości, ilości magazynowej oraz działań rynkowych konkurencji,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki oraz całej grupy kapitałowej wśród producentów rolnych,
  • Przygotowywanie ofert skupu i sprzedaży dla producentów rolnych,
  • Działania w osiąganiu coraz większego udziału procentowego Grupy w skupie od gospodarstw rolnych we wszystkich zakresach kontraktacji i skupu jakie prowadzi Spółka na rzecz Spółek z grupy kapitałowej oraz na pozostałe działania handlowe Spółki,
  • Opracowywanie modeli stałej współpracy z dostawcami oraz bieżące działania handlowe w podległym regionie zmierzające do budowania coraz większego udziału Grupy w regionalnym rynku,
  • Reprezentowanie Spółki na spotkaniach z producentami rolnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze,
  • Doświadczenie branżowe min. 2 lata,
  • Znajomość zasad produkcji rolnej,
  • Wiedza o gospodarce magazynowej,
  • Znajomość zasad konserwacji surowców rolnych,
  • Znajomość zasad handlu i logistyki towarów rolnych,
  • Umiejętność pracy z komputerem w obszarze Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Premię zależną od osiąganych wyników.
  • Samochód służbowy.
  • Komputer plus internet mobilny.
  • Telefon komórkowy.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

BZK Group

Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się Bakoma Sp. z o.o, Komagra Sp. z o.o., Polske Młyny S.A., Bioagra S.A. i Bioagra-Oil S.A. W imieniu i na rzecz tych spółek BZK Group przejęła skup części surowców do produkcji oraz sprzedaż wybranych produktów powstałych z ich przetworzenia. W długookresowej strategii działania BZK Group stawia przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z polskimi producentami rolnymi, upatrując w nich pewne i rzetelne źródło zaopatrzenia w poszukiwane surowce rolne.

becnie firma BZK Group Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. HANDLU

  • Praca Włodawa
  • Przedstawiciel handlowy Włodawa
  • Włodawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228