Przedstawiciel Regionalny
  • Nowy Sacz
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
VOTUM NETWORK S.A
11. 9. 2024

W oparciu o 17-letnie doświadczenie Votum Group w dochodzeniu odszkodowań, profesjonalizm i etykę pracy, przekładające się na wzrost wartości naszej firmy, zapewniamy poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom, Akcjonariuszom, Pracownikom i Współpracownikom. Pomoc poszkodowanym to nasz wspólny cel. Dzięki wiedzy i doświadczeniu dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymali właściwe wsparcie po wypadku.

Dołącz do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

- oferowanie osobom poszkodowanym w wypadkach kompleksowej obsługi sprawy odszkodowawczej w ramach umowy ze Spółką

 - obsługa posprzedażowa

- kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

- zdolność budowania i utrzymania relacji z Klientem

- umiejętność organizacji i zarządzania czasem

- nastawienie na własny rozwój i sukces zawodowy

- wysoka kultura osobista

- prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

- możliwość współpracy na zasadzie pracy dodatkowej

- wynagrodzenie bez górnej granicy

- atrakcyjne premie

- bezpłatne wdrożenie na początkowym etapie pracy

- szkolenia z ciekawymi ludźmi

- przejrzystą ścieżkę kariery

- pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

- cykliczne konkursy i egzotyczne wycieczki

- pełne wsparcie merytoryczne

- wsparcie w budowaniu i rozwijaniu zespołu sprzedażowego dla kierownika/dyrektora

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju

  • Praca Nowy Sącz
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567