Przedstawiciel regionalny – Doradca klienta
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Lidea Poland Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie dotychczasowych relacji biznesowych
  • Budowanie sieci sprzedaży zgodnie z pozycjonowaniem produktu i segmentacją
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • Doradztwo techniczne
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze
  • Doświadczenie handlowe w branży rolniczej min. 2 lata
  • Znajomość rynku branży rolnej na terenie Polski południowo - zachodniej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Duża motywacja do działania, własna inicjatywa, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Niezbędna narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Caussade Semences Pro to prężnie rozwijająca się marka nasion z portfolio firmy Lidea – jednego z 6 największych hodowców nasion roślin rolniczych w Europie. Rozwijamy zespół przedstawicieli handlowych, który skupia się na sprzedaży nasion kukurydzy i rzepaku na szerokim rynku dystrybucyjnym w Polsce.

Do CV prosimy dołączyć oświadczenie:„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w przesłanym na potrzeby rekrutacji życiorysie oraz liście motywacyjnym przez LIDEA POLAND SP. Z O.O. z siedzibą w Poznaniu w celu ich przetwarzania na potrzeby przyszłych rekrutacji.Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia niniejszej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie oraz o tym, że cofnięcie przeze mnie niniejszej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem.”

  • Praca Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Doradca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Doradca finansowy Poznań
  • Doradca ubezpieczeniowy Poznań
  • Doradca rolniczy Poznań
  • Doradca inwestycyjny Poznań
  • Doradca restrukturyzacyjny Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190