Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
TUiR Allianz Polska S.A.
12. 6. 2024

Rozwijaj swoją karierę z najsilniejszą marką ubezpieczeniową!
Twoje Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów: Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji, zapewniając najwyższą jakość obsługi.
  • Indywidualne oferty ubezpieczeniowe: Tworzenie ofert idealnie dopasowanych do potrzeb klientów, gwarantujących im najlepszą ochronę.
  • Spotkania sprzedażowe: Aktywne prowadzenie spotkań sprzedażowych mające na celu zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej dla klientów.
  • Rozwój: Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy na temat produktów ubezpieczeniowych.
  • Szkolenia i warsztaty: Udział w programach szkoleniowych i warsztatach podnoszących Twoje kompetencje.

Nasze Wymagania:

  • Komunikatywność: Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Organizacja pracy: Samodzielność, organizacja pracy i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
  • Chęć rozwoju: Motywacja i chęć do podnoszenia swoich kompetencji.
  • Determinacja: Skupienie na osiąganiu indywidualnych celów sprzedażowych.
  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Niekaralność.

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub w branży ubezpieczeniowej.

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: System prowizyjny, premie kwartalne, wsparcie finansowe na start.
  • Elastyczność pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach i z dowolnego miejsca.
  • Kariera z liderem: Możliwość rozwoju kariery z najsilniejszą marką ubezpieczeniową na świecie.
  • Profesjonalne wsparcie: Pomoc ze strony doświadczonego Menedżera i Zespołu na każdym etapie współpracy.
  • Szacunek i otwartość: Współpraca oparta na wzajemnym szacunku i otwartej komunikacji.
  • Rozwój zawodowy: Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju kariery.
  • Dodatkowe dochody: Możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu.
  • Nagrody i wyjazdy: Atrakcyjne konkursy i nagrody za osiągane wyniki.

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Przedstawiciel handlowy Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851