Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. sprzedaży ubezpieczeń grupowych
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
UNIQA
9. 6. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów
  • Udział w szkoleniach i warsztatach rozwojowych
  • Aktywne wsparcie klientów w procesie zakupu polis ubezpieczeniowych oraz w okresie obowiązywania umów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania (część stała + prowizja + premia)
  • Zestaw narzędzi pracy: samochód lub ryczałt na paliwo, laptop
  • Pakiet szkoleń startowych i rozwojowych w całym okresie współpracy
  • Wsparcie sprzedażowe - dostęp do kontaktów sprzedażowych
  • Samodzielność w zarządzaniu swoim czasem i planowaniu działań

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Przedstawiciel handlowy Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Specjalista ds. turystyki Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851