Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. ekspansji
  • zachodniopomorskie
zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska
Chata Polska S.A.
17. 10. 2024

Chata Polska to firma rodzinna, z polskim kapitałem, działająca z powodzeniem od 1997 roku. W chwili obecnej mamy 27 sklepów własnych, które systematycznie unowocześniamy. Pracując w naszym sklepie masz wpływ na wyniki i tworzenie standardów pracy. Od lat ważne są dla nas relacje i praca w zespole.

Twój zakres obowiązków:

  • poszukiwanie nowych lokalizacji dla sklepów i analiza ich potencjału,
  • ocenę i weryfikację stanu prawnego nieruchomości,
  • pozyskiwanie decyzji administracyjnych i warunków technicznych,
  • prowadzenie negocjacji,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości,
  • monitorowanie rynku nieruchomości oraz działań konkurencji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w działach nieruchomości sieci handlowych, stacjach benzynowych itp.

  • praktyczna wiedza z zakresu rynku nieruchomości,

  • znajomość polskiego prawa nabywania nieruchomości,
  • umiejętności negocjacyjne i determinacja do osiągania założonych celów,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji kandydata,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy,
  • kartę Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Przedstawiciel handlowy zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889