Przedstawiciel Medyczny - Okulistyka - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy doświadczonego Przedstawiciela Medycznego do obszaru okulistyki. Praca obejmuje teren całego województwa. Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji.

Przedstawiciel Medyczny - OkulistykaMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z lekarzami specjalistami w obszarze okulistyki
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie i analiza wizyt i wyników sprzedażowych
  • Udział w spotkaniach branżowych, sympozjach oraz konferencjach

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli przedstawiciela medycznego w obszarze okulistyki
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe
  • Silna motywacja i zorientowanie na cel
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Preferowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pakiet benefitów do wyboru ( w tym ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny)
  • Niezbędny sprzęt do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy do użytku prywatnego)

  • Praca Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941