Przedstawiciel Medyczny - laryngologia / pediatria
  • Oborniki
Oborniki, Oborniki, Greater Poland Voivodeship, Polska
TACTICA Pharmaceuticals
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Oborniki

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie
  • Realizacja strategii promocji produktów
  • Edukacja środowiska medycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum wyższe
  • Umiejętność pracy z planami sprzedażowymi oraz wskaźnikami sprzedażowymi
  • Zdolności negocjacyjne i prezentacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Gotowość do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie
  • Działalność zgodnie ze standardami firmy
  • Doświadczenie w branży handlowej, będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego i systemu premiowego
  • Konkursy sprzedażowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie.

Masz dużo pomysłów, które chcesz realizować.

Jesteś za ambitny, aby utknąć w otchłani wielkich korporacji.

Dołącz do nas polskiej firmy farmaceutycznej,

oferującej Ci szerokie perspektywy rozwoju.

Do każdego CV bardzo prosimy o zamieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
tactica.pl/OBOWI%C4%84ZEK%20INFORMACYJNY%20PROCES%20REKRUTACYJNY.pdf

  • Praca Oborniki
  • Przedstawiciel handlowy Oborniki
  • Przedstawiciel handlowy Oborniki Śląskie
  • Oborniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190