Przedstawiciel Medyczny
  • Leżajsk
Leżajsk, Leżajsk, Podkarpackie Voivodeship, Polska
BERLIN-CHEMIE
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

✍Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie czynny udział w realizacji strategii szybkiego wzrostu i budowaniu sukcesu firmy Berlin- Chemie/Menarini na rynku polskim poprzez:

praca na terenie: Stalowa Wola, Nisko, Leżajsk, Łańcut (Praca mobilna )

✔nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie

✔realizację strategii promocji leków Berlin-Chemie/Menarini Group

✔edukację środowiska medycznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego
  • wysokie standardy etyczne
  • prawo jazdy
  • nastawienie na sukces
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • konieczne doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • preferowane osoby zamieszkałe na terenie pracy

To oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniach
  • stabilną pracę w elitarnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie posiadającej innowacyjne leki oryginalne, brandowe, leki generyczne oraz preparaty OTC
  • pakiet socjalny
  • samochód służbowy

✨ Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Firmowa drużyna sportowa
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Korporacyjna karta kredytowa
  • Bony żywieniowe
  • Program rekomendacji pracowników
  • ZFŚS

  • Praca Leżajsk
  • Przedstawiciel handlowy leżajski
  • Przedstawiciel handlowy Leżajsk
  • Leżajsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851