Przedstawiciel medyczny - Diagnostyka Laboratoryjna
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
GENE PLANET POLAND sp. z o.o.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna promocja portfolio do grupy docelowej, przede wszystkim do ginekologów-położników
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami, klientami oraz ginekologicznymi liderami opinii
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu
  • Planowanie, raportowanie i bieżąca komunikacja dotycząca realizacji zadań
  • Organizacja, udział i prowadzenie wykładów, udział w konferencjach i zjazdach naukowych

Nasze wymagania

  • Doskonała bieżąca znajomość środowiska ginekologicznego oraz liderów opinii
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność koncentrowania się na celach, pozytywne podejście do realizacji ambitnych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole, ale też zdolność do samodzielnej pracy projektowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biotechnologia, biologia, mikrobiologia, biochemia, medycyna, farmacja, weterynaria, itp.) będzie dużym plusem
  • Ważne prawo jazdy kategorii B
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stałą umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy związany z wynikami sprzedażowymi
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Dynamiczną pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • Atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego w firmie tworzącej swoje struktury w Polsce i regionie

O nas

GenePlanet jest innowacyjną firmą high-tech z centralą w Ljubljanie (Słowenia) działającą w 30 krajach. Głównym zakresem działalności firmy są badania i rozwój produktów z zakresu biotechnologii, gdzie specjalizujemy się w testach genetycznych i analizach genomu ludzkiego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gene Planet d.o.o. z siedzibą w Ljubljanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest Gene Planet d.o.o. z siedzibą w Ljubljanie przy ul. Cesta na Poljane 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Toruń
  • Diagnosta laboratoryjny Toruń
  • Analityk medyczny Toruń
  • Przedstawiciel handlowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523