Przedstawiciel Medyczny
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Informer Med Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i promocja materiałów eksploatacyjnych do sterylizacji, dezynfekcji oraz urządzeń medycznych w publicznych i prywatnych placówkach ochrony zdrowia i klientów w sektorze prywatnym,
  • praca na terenie województw: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko- mazurskie,
  • pozyskiwanie nowych klientów i obsługa istniejącej bazy klientów,
  • proaktywne poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży,
  • posprzedażowa opieka nad klientami,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • reprezentowanie firmy podczas konferencji,
  • realizowanie celów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży na rynku medycznym,
  • podstawowa znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • umiejętność pracy w Zespole,
  • łatwość nawiązywania relacji międzyludzkich,
  • umiejętność analizy danych i wykorzystywania ich w codziennej pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy i organizacji na samodzielnym stanowisku,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę, dającą satysfakcję oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wdrożeniowe w celu łatwego i szybkiego osiągnięcia odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności niezbędnych do realizacji powierzonych zadań,
  • specjalistyczne szkolenia mające na celu ciągły rozwój kompetencji zawodowych,
  • współpracę z międzynarodowymi liderami w zakresie najnowszych technologii medycznych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w profesjonalnej i stabilnej finansowo firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe premie uzależnione od efektów pracy,
  • możliwości awansu,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód.

Dziękujemy za nadesłane oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami na podstawie otrzymanych aplikacji.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

  • Praca Bydgoszcz
  • Analityk medyczny Bydgoszcz
  • Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064