Przedstawiciel medyczny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Reig Jofre Sp. z o.o.
13. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało merytoryczne promowanie leków, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków do środowiska medycznego i farmaceutycznego.

Nasze wymagania

KOGO SZUKAMY ?

Osób z pasją, zaangażowanych, wytrwale dążących do celu, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Osób pozytywnie nastawionych i z radością podejmujących nowe wyzwania

Warunkiem pożądanym, ale niekoniecznym jest posiadanie doświadczenia jako Przedstawiciel Medyczny w pracy z lekarzami (mile widziane doświadczenie w ortopedii, dermatologii, GP)

Osób z wykształceniem wyższym najchętniej po kierunkach związanych z branżą farmaceutyczną tj. medycznych, biologicznych, chemicznych, biochemicznych lub pokrewnych

Niezbędne w pracy będzie prawo jazdy kat B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w nowej organizacji na rynku polskim

Ciekawą pracę z wartościowymi produktami i dopracowanym, merytorycznym przekazem

Pracę w dobrej atmosferze, z zaangażowanym i pełnym pozytywnej energii zespołem

Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie stałe i motywujący, wieloskładnikowy system premiowy

Pakiet zdrowotny

Niezbędne do pracy narzędzia

Umowę o pracę

  • Praca Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551