Przedstawiciel medyczny
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
20. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji w środowisku medycznym, w szczególności z lekarzami POZ i wybranymi specjalizacjami
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów biznesowych
  • monitoring i badanie rynku, w tym możliwości sprzedażowych oraz działań konkurencji
  • sporządzanie raportów
  • organizowanie spotkań i prezentacji
  • zarządzanie powierzonym budżetem
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego/handlowego - minimum 2 lata
  • wykazujesz zaangażowanie oraz inicjatywę w bezpośrednim kontakcie z kontrahentem
  • jesteś samodzielny/a, aktywnie podchodzisz do powierzonych zadań
  • łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować długotrwałe relacji
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • znajomość środowiska lekarzy POZ

To oferujemy

  • W Audiofonie doceniamy naszych pracowników: również Tobie zapewnimy atrakcyjny system premiowy.
  • Otrzymasz od nas niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Jeśli lubisz aktywność fizyczną i dbasz o dobrą formę, mamy dla Ciebie Kartę Multisport. W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i innych programów dofinansujemy Ci wyjazd na wakacje lub wyjście np. do kina lub teatru. Jeśli jesteś rodzicem, dofinansujemy opiekę nad dzieckiem. Na święta otrzymasz od nas kartę przedpłaconą ? I to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Zapewnimy Ci naprawdę atrakcyjny pakiet benefitów!
  • Stawiasz, podobnie jak my, na ciągły rozwój? Zapewnimy Ci udział w szkoleniach, webinariach; wsparcie trenerów wewnętrznych; platformę szkoleniową, blog branżowy i udział w wielu ciekawych projektach.
  • Szukasz pracy, która ma SENS? Pracując razem z nami weźmiesz udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej!
  • Świetna atmosfera w pracy jest dla nas niezwykle ważna! U nas poznasz ciekawych ludzi pełnych pasji.
  • A jeśli zależy Ci na tym, by mieć wolne weekendy, gwarantujemy Ci stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku. Sobota i niedziela to u nas czas wolny od pracy!
  • Wydaje Ci się, że pasujesz do nas idealnie? ? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

  • Praca Katowice
  • Analityk medyczny Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179