Przedstawiciel Medyczny
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Reig Jofre Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało merytoryczne promowanie leków, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków do środowiska medycznego i farmaceutycznego.

Nasze wymagania

KOGO SZUKAMY ?

Osób z pasją, zaangażowanych, wytrwale dążących do celu, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Osób pozytywnie nastawionych i z radością podejmujących nowe wyzwania

Warunkiem pożądanym, ale niekoniecznym jest posiadanie doświadczenia jako Przedstawiciel Medyczny w pracy z lekarzami (mile widziane doświadczenie w ortopedii, dermatologii, GP)

Osób z wykształceniem wyższym najchętniej po kierunkach związanych z branżą farmaceutyczną tj. medycznych, biologicznych, chemicznych, biochemicznych lub pokrewnych

Niezbędne w pracy będzie prawo jazdy kat B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowej organizacji na rynku polskim
  • Ciekawą pracę z wartościowymi produktami i dopracowanym, merytorycznym przekazem
  • Pracę w dobrej atmosferze, z zaangażowanym i pełnym pozytywnej energii zespołem
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie stałe i motywujący, wieloskładnikowy system premiowy
  • Pakiet zdrowotny
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Umowę o pracę

1. Reig Jofre Sp. z o.o., prowadząca rekrutację zastrzega sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje nadesłane przez kandydatów.

2. Reig Jofre Sp. z o.o., zastrzega sobie prawo zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne tylko wybranych kandydatów bez powiadamiania pozostałych kandydatów.

3. Reig Jofre Sp. z o.o., zastrzega sobie możliwość przerwania w dowolnym momencie procesu rekrutacyjnego kandydatów bez podania przyczyny.

4. Kandydatom, którym Reig Jofre Sp. z o.o., nie udzieliła odpowiedzi na nadesłane aplikacje, których nie zaprosiła na spotkanie rekrutacyjne lub przerwała proces rekrutacyjny, nie przysługują w stosunku do Spółki jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu.

  • Praca Radom
  • Analityk medyczny Radom
  • Przedstawiciel handlowy Radom
  • Przedstawiciel handlowy Radomin
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570