Przedstawiciel Medyczny
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, pomorskie, Polska
Praca.pl
22. 8. 2024

Zadania:

  • promocja leków
  • budowanie trwałych relacji z lekarzami POZ i psychiatrami
  • współpraca z farmaceutami na podległym terenie
  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej
  • raportowanie działań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży jako Konsultant Medyczny, Przedstawiciel Medyczny, Przedstawiciel Farmaceutyczny lub pokrewne
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Nastawienie na wynik i determinacja w dążeniu do założonych celów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój zawodowy
  • jasno określone ścieżki kariery
  • szkolenia i programy coachingu wspierające rozwój

  • wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i doświadczenia
  • premie i nagrody za dodatkowe osiągnięcia
  • benefity pracownicze: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport

  • Praca Chojnice
  • Przedstawiciel handlowy Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544