Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
Propharma sp. z o.o.
1. 5. 2024

ALLERGIKA® to marka oferująca wyroby medyczne, których skuteczność w przeciwdziałaniu i zwalczaniu  objawów egzemy takich jak zaczerwienienie, swędzenie czy łuszczenie została potwierdzona badaniami klinicznymi!

Swoją działalność rozwijamy poprzez współpracę z lekarzami oraz aptekami.

Obecnie poszukujemy do zespołu Przedstawicielki / Przedstawiciela Medycznego na terenie województwa wielkopolskiego (i wybranych obszarów ościennych).

Więcej na https://www.allergikamed.pl/

Dystrybutorem marki ALLERGIKA® jest firma Propharma sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Promowanie produktów w środowisku: lekarzy (dermatolodzy, alergolodzy) - wizyty stacjonarne i spotkania online i farmaceutów - wizyty stacjonarne
  • Realizacja celów sprzedażowych w aptekach na powierzonym terenie
  • Ścisła współpraca z zespołem w zakresie planowania i utrzymania kontaktów z lekarzami, w celu realizacji założonych celów promocyjnych/ sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów zgodnie z założoną strategią
  • Odpowiedzialność za rozbudowę kontaktów i bazy lekarzy współpracujących
  • Raportowanie wszystkich aktywności związanych z promocją/sprzedażą produktów zgodnie z określonymi zasadami
  • Organizowanie dni otwartych we współpracy z gabinetami lekarskimi i klinikami
  • Monitoring oferty produktowej i działań marketingowych konkurencji
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych
  • Region oparty o województwo wielkopolskie oraz obszary ościenne

Wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego lub Medyczno-Farmaceutycznego
  • Doświadczenie we współpracy z lekarzami dermatologami, alergologami i znajomość specyfiki pracy będzie mile widziane
  • Duże chęci do nauki, pracy nad własnym rozwojem oraz empatia
  • Doświadczenie handlowe w innych kanałach niż apteki mile widziane
  • Umiejętność sprzedaży produktów do aptek i budowania odsprzedaży do pacjenta
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych
  • Umiejętności prezentacyjne
  • Samodzielność, nastawienie na realizację wyniku sprzedażowego, dynamika działania
  • Aktywne prawo jazdy kat. B i gotowość do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Program wdrożeniowo-szkoleniowy
  • Udział w spotkaniach integracyjnych firmy :)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

  • Praca wielkopolskie
  • Przedstawiciel handlowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523