Przedstawiciel lub Przedstawicielka Handlowa
  • Kwidzyn
Kwidzyn, Kwidzyn, pomorskie, Polska
Emantic Sp. z o.o.
14. 9. 2024

"Tworzymy przyszłość zrównoważonej produkcji na żądanie"Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek Polski oraz Niemcy, rozwiązania personalizowanych akcesoriów do smartfonów. W swojej ofercie posiadamy innowacyjne projekty, w tym personalizowane etui z druku 3D, folie oraz szkła ochronne do ekranów LCD - wycinane i instalowane na miejscu, dedykowane do wszystkich urządzeń na rynku.

Obowiązki

  • W związku z uruchomieniem nowego projektu szukamy dynamicznych i otwartych osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego
  • Budowanie sieci sprzedaży w regionie Centralnej oraz Północno-wschodniej Polski

Wymagania

  • Inicjatywa w realizacji celów i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz utrzymanie relacji z obecnymi Partnerami Biznesowymi na wyznaczonym obszarze
  • Otwartość na nowe doświadczenia, z proaktywnym nastawieniem i zaangażowaniem.
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura biznesowa.
  • Wiedza o branży telekomunikacyjnej, znajomość nowinek branżowych będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju międzynarodowego brandu.
  • Oferujemy interesującą pracę w dziedzinie nowych technologii
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym.
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy - Skoda Octavia, laptop, telefon

  • ProtectionPRO USA (www.getprotectionpro.com)
  • Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek rodem z USA, takich jak:
  • Red Wolf Technology (www.redwolf.io)

  • Praca Kwidzyn
  • Przedstawiciel handlowy Kwidzyn
  • Kwidzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567