Przedstawiciel /ka ds. sprzedaży ubezpieczeń majątkowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Allianz
11. 9. 2024

Rozwijaj swoją karierę z najsilniejszą marką ubezpieczeniową!

Twoje Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów: Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji, zapewniając najwyższą jakość obsługi
  • Indywidualne oferty ubezpieczeniowe: Tworzenie ofert idealnie dopasowanych do potrzeb klientów, gwarantujących im najlepszą ochronę
  • Spotkania sprzedażowe: Aktywne prowadzenie spotkań sprzedażowych mające na celu zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej dla klientów
  • Rozwój: Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy na temat produktów ubezpieczeniowych
  • Szkolenia i warsztaty: Udział w programach szkoleniowych i warsztatach podnoszących Twoje kompetencje

Nasze Wymagania:

  • Komunikatywność: Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Organizacja pracy: Samodzielność, organizacja pracy i umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Chęć rozwoju: Motywacja i chęć do podnoszenia swoich kompetencji
  • Determinacja: Skupienie na osiąganiu indywidualnych celów sprzedażowych
  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Niekaralność

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub w branży ubezpieczeniowej

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: System prowizyjny, premie kwartalne, wsparcie finansowe na start
  • Elastyczność pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach i z dowolnego miejsca
  • Kariera z liderem: Możliwość rozwoju kariery z najsilniejszą marką ubezpieczeniową na świecie
  • Profesjonalne wsparcie: Pomoc ze strony doświadczonego Menedżera i Zespołu na każdym etapie współpracy
  • Szacunek i otwartość: Współpraca oparta na wzajemnym szacunku i otwartej komunikacji
  • Rozwój zawodowy: Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju kariery
  • Dodatkowe dochody: Możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu
  • Nagrody i wyjazdy: Atrakcyjne konkursy i nagrody za osiągane wyniki

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w dynamicznej i prestiżowej branży ubezpieczeniowej! Aplikuj teraz!

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536