Przedstawiciel handlowy_beton towarowy
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
HR Partner Aneta Kuczyńska
10. 10. 2024

Firma naszego klienta jest liderem na rynku produkcji betonu towarowego, poszukuję osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli jesteś osobą samodzielną i komunikatywną, ta oferta jest dla Ciebie!
Lokalizacja: Kutno (woj. łódzkie)
Zakres obowiązków:
- Realizacja założonych planów sprzedażowych
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Kutna i okolic
- Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług
- Budowanie trwałych relacji z klientami oraz prezentacja oferty firmy
- Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
- Przygotowywanie raportów o rynku i sprzedaży
Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej
- Mile widziane: znajomość j. angielskiego
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
- Umiejętność organizowania własnej pracy oraz skutecznego działania
- Prawo jazdy kat.B
Firma oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym
- Auto służbowe również do użytku prywatnego z kartą paliwową
- Pakiet benefitów pozapłacowych
- Pełne wdrożenie stanowiskowe i wsparcie zespołu
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.
Angelika Półkośnik - Specjalistka ds. rekrutacji
737 178 279
KRAZ: 18692

  • Praca Kutno
  • Przedstawiciel handlowy Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690