Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Talent Odyssey
16. 10. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją na rynki niemieckojęzyczne poszukujemy osoby ze znajomością języka niemieckiego, która dołączy do nas, by współpracować z luksusowymi hotelami na rynku niemieckim.
Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży z udokumentowanymi wynikami, mile widziane w sektorze hotelarskim lub pokrewnych branżach.
- Płynna znajomość języka niemieckiego i angielskiego (warunek konieczny) pozwalająca na swobodną komunikację biznesową.
- Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz zdolność do budowania i utrzymywania relacji biznesowych.
- Samodzielność, proaktywność i doskonała organizacja pracy.
- Gotowość do podróży służbowych i uczestnictwa w wydarzeniach branżowych.
- Rozumienie specyfiki rynków niemieckojęzycznych (Niemcy, Austria, Szwajcaria) będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży hotelarskiej na rynkach niemieckojęzycznych, w szczególności w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.
- Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych, dbając o wysoki poziom satysfakcji klienta.
- Prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy i finalizowanie umów, mając na celu realizację założonych planów sprzedażowych.
- Codzienne raportowanie wyników sprzedaży.
- Reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach, konferencjach oraz spotkaniach branżowych, z możliwością podróży służbowych.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B do uzgodnienia.
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w przedziale 7000-10 000 zł brutto miesięcznie, dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności.
- Prowizje od sprzedaży - Twoje wyniki mają znaczenie, a dodatkowe premie są uzależnione od osiąganych celów.
- Elastyczny tryb pracy - możesz pracować w pełni zdalnie lub w systemie hybrydowym z biura w Lublinie.
- Możliwość rozwoju zawodowego - udział w międzynarodowych projektach, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności w zakresie sprzedaży, negocjacji oraz budowania relacji biznesowych.
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
Talent Odyssey - Agencja Rekrutacyjna klasy Premium łączy zmotywowanych profesjonalistów z prestiżowymi i rzetelnymi pracodawcami z branży hotelarskiej w różnych krajach Europy, w tym z 5-gwiazdkowymi hotelami.
Nie jesteśmy platformą ani bazą danych. Jesteśmy międzynarodowym zespołem pasjonatów z szerokim doświadczeniem na rynku globalnym. Naszą misją jest wprowadzenie Twojej kariery lub biznesu na wyższy poziom.

  • Praca Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662