Przedstawiciel handlowy z branży drobiarskiej
  • Margonin
Margonin, Margonin, Greater Poland Voivodeship, Polska
BROMARGO HATCHERY PROSTA S.A.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Margonin

Twój zakres obowiązków

  • serwis doradczy zootechniczny na fermach drobiu,
  • pozyskiwanie nowych rynków zbytu,
  • budowanie długotrwałej relacji z klientem, negocjowanie cen,
  • realizowanie celów produkcyjno-sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: zootechniczne, techniczne weterynaryjne lub pokrewne,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość procesu hodowli piskląt brojlerowskich będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • szkolenia stanowiskowe
  • wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BroMargo Hatchery prosta spółka akcyjna z siedzibą w Margońskiej Wsi 42a, 64-830 Margonin, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko specjalista ds. serwisu zootechnicznego - przedstawiciel handlowy.”

  • Praca Margonin
  • Przedstawiciel handlowy Margonin
  • Margonin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030