Przedstawiciel handlowy woj. pomorskie/zachodniopomorskie
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
RAWLPLUG
6. 6. 2024

Przedstawiciel Handlowy woj. pomorskie lub zachodniopomorskie

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań - prezentacja pełnej oferty firmy;
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami hurtowymi;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji, również z dotychczasowymi partnerami;
  • bieżące wsparcie i pomoc klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych poprzez doradztwo i demonstrację rozwiązań;
  • teren pracy: woj. pomorskie lub zachodniopomorskie.

Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia w pracy z klientem;
  • doświadczenie w branży wyrobów złącznych/elektronarzędzi/narzędzi ręcznych/materiałów budowalnych będzie dodatkowym atutem;
  • średnie wykształcenie (profil budowlany mile widziany);
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • skuteczność w nawiązywaniu relacji z klientami;
  • samodzielność i zaangażowanie w codziennej pracy;
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
  • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące wiedzę;
  • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
  • przejrzysty system wynagradzania (stała pensja + premia);
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, tablet, telefon;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe), a także eventach integracyjnych.

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080