Przedstawiciel handlowy / woj. pomorskie
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
WCTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywna sprzedaż usług firmy;

  • realizacja planów sprzedażowych;

  • pozyskiwanie nowych klientów/kontrahentów;

  • dobór odpowiedniego sprzętu zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta;

  • prowadzenie negocjacji handlowych;

  • organizacja spotkań biznesowych;

  • tworzenie i kalkulacja ofert handlowych;

  • rozbudowywanie bazy klientów.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie przy obsłudze i pozyskiwaniu klientów;

  • znajomość branży – mile widziana;

  • pozytywne nastawienie;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • zdolności organizacyjne i umiejętność organizowania pracy własnej.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • karta MultiSport;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • prywatną opieka zdrowotna;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392