Przedstawiciel Handlowy / Woj. Pomorskie
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
WCTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: aktywna sprzedaż usług firmy; realizacja planów sprzedażowych; pozyskiwanie nowych klientów/kontrahentów; dobór odpowiedniego sprzętu zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta; prowadzenie negocjacji handlowych; organizacja spotkań biznesowych; tworzenie i kalkulacja ofert handlowych; rozbudowywanie bazy klientów. WYMAGANIA: doświadczenie przy obsłudze i pozyskiwaniu klientów; znajomość branży – milewidziana; pozytywne nastawienie; znajomość pakietu MS Office; wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność; komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; zdolności organizacyjnei umiejętność organizowania pracy własnej. OFERUJEMY: umowę o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie; karta MultiSport; stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia; prywatną opieka zdrowotna; pakiet ubezpieczeń; dofinansowania do wypoczynku. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210