Przedstawiciel Handlowy w Obszarze Logistyki
  • Komorniki, ul. Polna 120
wielkopolskie, Komorniki, ul. Polna 120, wielkopolskie, Polska
Poczta Polska S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Dział Sprzedaży Produktów Logistycznych

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów umownych w obszarze produktów logistycznych oraz nawiązywanie z nimi relacji handlowych,
  • realizacja nałożonych planów sprzedaży,
  • zarządzanie relacjami z klientami umownymi w obszarze produktów logistycznych,
  • monitorowanie realizacji umów z klientami umownymi w obszarze produktów logistycznych,
  • bieżące monitorowanie rynku i konkurencji w obszarze sprzedaż produktów logistycznych dla klientów umownych.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie (preferowane wyższe z kierunkiem logistyka),
  • posługujesz się pakietem MS Office na poziomie dobrym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do wyjazdów służbowych/pracy w terenie,
  • posiadasz wysoką orientację biznesową oraz orientację na klienta,
  • potrafisz rozwiązywać problemy, dążysz do rezultatów, dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną oraz lubisz pracować w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej, umiejętność budowania relacji z klientami,
  • znajomość branży logistycznej.​

U nas zyskasz:

  • wsparcie we wdrożeniu na stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Praca wielkopolskie
  • Przedstawiciel handlowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696