Przedstawiciel Handlowy w Branży Usług Czystości
  • Warszawa
Warszawa
Pakar Service
26. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Kto powiedział, że czystość to tylko sprzątanie?
W Pakar Service wierzymy, że czystość to sztuka, a my jesteśmy jej artystami. Szukamy kreatywnej i ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Przedstawiciel Handlowy. Jeśli chcesz działać w środowisku, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i satysfakcję z realizacji ambitnych celów, ta praca jest dla Ciebie!
Główne zadania:
•    Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi partnerami.
•    Prowadzenie spotkań i prezentacji naszej oferty.
•    Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych.
•    Monitorowanie rynku oraz konkurencji.
•    Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników.
•    Budowanie długotrwałych relacji z klientami.
Wymagania:
•    Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży usług czystości lub pokrewnej – wymóg konieczny ????
•    Umiejętność efektywnej komunikacji i negocjacji.
•    Wysoka motywacja do pracy i orientacja na cele.
•    Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole.
•    Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.
•    Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
•    Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
•    Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
•    Samochód służbowy, telefon, laptop.
•    Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
•    Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Karina Jureczko
telefon: +48  885 651 614
e-mail: karina.jureczko@pakar-service.pl

  • Praca Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567