Przedstawiciel Handlowy w branży informatycznej
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Deep Solutions sp z o.o.
19. 9. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko PH w branży informatycznej. Jeśli jesteś osobą z pasją do technologii i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!
Wymagania:
• Doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu relacji z klientami oraz znajomość zagadnień związanych z kanałem B2B,
• Wysoką motywację ukierunkowaną na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
• Komunikatywność, wysoką kulturę osobistą,
• Zdolności analityczne i umiejętność podejmowaniu decyzji
• Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.
• Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,
• Inicjatywę i orientację na cel,
• Prawo jazdy kat. B.
• Wykształcenie min. średnie,
Mile widziane
• Doświadczenie związane ze sprzedażą usług i produktów informatycznych lub pokrewnych
• Wykształcenie informatyczne lub zainteresowanie technologią informatyczną oraz znajomość podstawowych zagadnień informatycznych
Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
• Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków umów.
• Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
• Współpraca z innymi działami firmy
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
Co oferujemy:
• Wysoka prowizja od sprzedaży
• Dodatkowe systemy motywacyjne uzależnione od wyników pracy,
• Docelowo możliwość pracy na stanowisku Account Managera dla Polska Płd/Wsch
• Niezbędne narzędzia pracy
• Współpraca w oparciu o umowę B2B
• Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584