Przedstawiciel handlowy w branży BHP
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JOBS.PL
19. 7. 2024

Firma specjalizująca się w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz artykułach pierwszej pomocy poszukuje otwartej i zaangażowanej osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego. Poszukujemy dynamicznego kandydata do pracy na obszarze województw śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.
Opis stanowiska:
- Bieżąca obsługa klientów na wyznaczonym obszarze, zapewniając kompleksowe doradztwo w zakresie BHP i artykułów pierwszej pomocy.
- Udzielanie fachowego wsparcie klientom, prezentowanie ofert handlowych oraz skuteczna realizacja zamówień.
- Aktywne poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie trwałych relacji biznesowych.
- Monitorowanie terminowych płatności i utrzymanie wysokiego standardu relacji z klientami.
- Prezentowanie produktów oraz usług firmy, z wykorzystaniem umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych.
Wymagania:
- Aktywne podejście do obsługi klientów poprzez doradztwo, ofertowanie, realizację zamówień oraz monitoring płatności.
- Wykształcenie średnie.
- Komunikatywność, umiejętności prezentacyjne oraz negocjacyjne.
- Samodzielność w działaniu oraz prawo jazdy kategorii B z minimum 2-letnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdu.
- Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office.
- Doświadczenie w ratownictwie medycznym będzie mile widziane
Co oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie w wysokości 6000 zł brutto + prowizja od sprzedaży.
- Umowę o pracę.
- Szkolenia i niezbędne narzędzia do pracy.
- Środowisko, które wspiera Twój rozwój zawodowy.
- Możliwość pracy w firmie, która stawia na profesjonalizm, oraz udoskonalanie i optymalizację procesów sprzedażowych.
Zapraszamy do kontaktu:
pod numerem: +48 508 385 692
oraz przez e-mail: @

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567