Przedstawiciel Handlowy w Agencji pracy tymczasowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Grupa Order Solutions
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
* Systematyczne budowanie bazy klientów oraz ich pozyskiwanie.
* Raportowanie postępów prac i przygotowanie raportów sprzedaży.
* Dbanie o wizerunek i prezentację firmy.
* Negocjowanie warunków handlowych z klientami nowopozyskanymi.
* Przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów.
* Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wdrażania nowej umowy.
* Realizacja planów sprzedaży.
Nasze wymagania:
* Doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu nowych klientów na terenie Polski oraz budowania z nimi relacji.
* Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.
* Umiejętności obsługi komputera na bardzo dobrym poziomie.
* Nastawienie na naukę nowych rzeczy i zdobywanie umiejętności.
* Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie.
* Umiejętności ustalania priorytetów.
* Prawo jazdy kategorii B i gotowość do pracy w terenie.
* Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
* Zarobki na poziomie 5 000 - 12000zł w zależności od doświadczenia.
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po wcześniejszym okresie próbnym (3 miesiące - umowa zlecenie).
* Pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta.
* Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia).
* Pracę w godzinach 8:00-16:30 (poniedziałek-piątek).
* Odpowiednie wdrożenie i szkolenie.
* Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy).
* Pracę w miłej atmosferze.

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080