Przedstawiciel Handlowy (usługi ochrony)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
EWL S.A.
13. 8. 2024

Naszym Klientem jest grupa kapitałowa działająca w szerokim zakresie świadczenia usług m.in. ochrona mienia, utrzymanie czystości w obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Aktualnie do nowo powstałego zespołu, którego celem będzie sprzedaż usług w zakresie bezpieczeństwa (ochrony) dla klienta komercyjnego, poszukujemy na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
- Pozyskiwanie Klientów i aktywna sprzedaż usług ochroniarskich na rynku komercyjnym
- Kosztorysowanie usług, przygotowywanie oraz negocjacje umów handlowych
- Rozwój i umacnianie wizerunku firmy w zakresie usług ochrony
- Utrzymywanie kontaktu z Klientem, wsparcie komunikacyjne w procesie realizacji
- Realizacja ustalonych planów budżetowych
Poszukujemy osoby z:
- Min. 2-letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży usług (mile widziane doświadczenie w branży)
- Komunikatywną znajomością j. angielskiego
- Prawem jazdy kat. B
- Umiejętnością elastycznego reagowania na potrzeby Klienta
- Wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi
Chcemy zaoferować:
- Stabilne, bezpośrednie zatrudnienie u Klienta w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizja od osiąganych celów
- Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy z możliwością korzystania na użytek prywatny, laptop, telefon
- Pracę stacjonarną z lokalnego, bardzo dobrze wyposażonego biura
- Wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku oraz przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów
- Benefity: roczny system nagród finansowych oraz podróży zagranicznych, możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU i prywatnej opieki medycznej
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocną przycisku APLIKUJ
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 663 - pokaż numer telefonu -
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Organizator usług Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Technik usług fryzjerskich Gdańsk
  • Technik ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista ds. ochrony danych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648