Przedstawiciel handlowy/terenowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Growton Group
16. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ?

Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży. Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni. I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

Dla naszego Klienta - firmy KORNIX z siedzibą w Skarszewach - od wielu lat kompleksowo zaopatrującej przemysł meblarski, eksperta w produktach drewnopochodnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B - sprzedaż hurtowa / możliwość pozyskiwania klientów na terenie śląska i dolnego śląska,
  • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami poprzez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail, spotkania osobiste),
  • Prowadzenie regularnych kontaktów z istniejącymi klientami w celu utrzymania długoterminowych relacji,
  • Organizowanie spotkań, prezentacji i rozmów w celu omówienia potrzeb klientów i prezentacji oferty firmy,
  • Monitorowanie satysfakcji klientów i rozwiązywanie problemów,
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz finalizowanie umów sprzedażowych,
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży,
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, w tym rejestrowanie kontaktów, ofert i zamówień w systemie CRM.

Oczekujemy :

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży / mile widziane doświadczenie w branży budowlanej -wykończeniowej
  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B w terenie,
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych prezentacji handlowych i sprzedaży doradczej,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami,
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy w sposób efektywny,
  • Skuteczność w planowaniu i realizacji celów sprzedażowych,
  • Biegła obsługa systemów CRM oraz pakietu Microsoft Office.

Oferujemy :

  • Umowa o pracę,
  • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych,
  • Samochód służbowy,
  • Praca w terenie w systemie zadaniowym.

Proces rekrutacji:

  • Wyślij nam swoje CV,
  • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
  • Spotkanie online z Klientem
  • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
  • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

Jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567