Przedstawiciel Handlowy - Target PRO
  • Szczytno
Szczytno, Szczytno, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Target PRO
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczytno

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów z branży FMCG na podległym terenie
  • zapewnienie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowości
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bieżących wyników za pomocą systemu mobilnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • dobra znajomość obsługiwanego terenu
  • komunikatywność i rozwinięte umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • nastawienie na realizację celów
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • sprzedaż markowych produktów
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • komfortowy samochód służbowy
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
  • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

Target PRO

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 20 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Danone, Coca Cola, Żywiec Zdrój.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

  • Praca Szczytno
  • Przedstawiciel handlowy Szczytno
  • Przedstawiciel handlowy Szczytna
  • Szczytno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479