Przedstawiciel handlowy - Systemy zabezpieczeń elektronicznych (systemy alarmowe, systemy monitoringu)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Juwentus Serwis sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Ochrona Juwentus

Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. systemów zabezpieczeń elektronicznych.
JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe
  • Realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych firmy
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków kontraktu, nadzór nad jego realizacją przy wsparciu zespołu
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

KOGO POSZUKUJEMY:

  • osób z doświadczeniem w sprzedaży systemów CCTV, SSWiN oraz monitoringu wizyjnego - jeśli nie masz takiego doświadczenia, nie szkodzi, aplikuje i poznajmy się
  • potrafiących sporządzić ofertę handlową
  • kreatywnych i samodzielnych w działaniu
  • z dobrą organizacją czasu pracy
  • potrafiących z łatwością w nawiązywać kontakt
  • posiadających umiejętności negocjacyjne i determinację w dążeniu do celu
  • z czynnym prawem jazdy kat. B

CO OFERUJEMY:

  • stałe wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjny system prowizyjny, który nie jest ograniczony górnym progiem (sky is the limit)
  • pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole
  • system szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • pakiet opieki medycznej

  • Praca Rzeszów
  • Przedstawiciel handlowy Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678