Przedstawiciel Handlowy Sprzętu Medycznego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Praca.pl
1. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie portfolio produktów sprzętu medycznego,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizację celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Chęć nauki i rozwoju,
  • Umiejętności sprzedażowe i zarządzania kontami,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Udokumentowany sukces w realizacji celów sprzedażowych,
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,
  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu medycznego,
  • Mile widziana solidna znajomość branży sprzętu medycznego oraz trendów rynkowych.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w modelu hybrydowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696