Przedstawiciel Handlowy (sprzęt medyczny)
  • małopolskie
małopolskie, małopolskie, Polska
WBS Sp. z o.o.
22. 8. 2024

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w  Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, dystrybutora sprzętu medycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Praca w terenie w czterech wyżej wymienionych województwach.
  • Pozyskiwanie nowych klientów takich jak: dom pomocy społecznej, domy seniora, ośrodki rehabilitacyjne, fundacje, stowarzyszenia.
  • Sprzedaż produktów takich jak wózki inwalidzkie, ortezy itp.
  • Opieka nad pozyskanymi klientami.
  • Współpraca z działem administracji.
  • Praca w CRM – raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży medycznej.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz stałych relacji, empatia.
  • Samodzielność, systematyczność, zorientowanie na cel.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość pakietu Office.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę (lub inna forma umowy wg. preferencji).
  • Dobrze policzalną prowizję (możliwość podwojenia podstawy przy dobrych wynikach).
  • Auto służbowe do użytku prywatnego.
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, telefon, materiały marketingowe.

  • Praca małopolskie
  • Przedstawiciel handlowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567