Przedstawiciel Handlowy (Sprzęt laboratoryjny)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
SALES HR
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-  Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami.

-  Prezentacja i sprzedaż zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego, takiego jak pipety, czytniki płytek, liczniki komórek, liofilizatory, homogenizatory, zamrażarki niskotemperaturowe, inkubatory do osocza, rozmrażarki osocza oraz inne urządzenia laboratoryjne.

-  Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy.

-  Udział w targach i konferencjach branżowych w celu promowania produktów i nawiązywania kontaktów biznesowych.

-  Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji.

-  Regularne raportowanie wyników sprzedaży oraz działań handlowych.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

-  Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: biotechnologia, biologia lub pokrewne.

-  Doświadczenie w sprzedaży sprzętu laboratoryjnego będzie dodatkowym atutem.

-  Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.

-  Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne.

-  Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie zachodniej Polski

-  Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

- wynagrodzenie podstawowe : wysokość do ustalenia, otwartość na oczekiwania kandydatów

- dodatkowe prowizje w zależności od realizacji planów, do 100 000 PLN / rocznie

- niezbędne narzędzia pracy premium : laptop, telefon

- samochód służbowy skoda octavia sedan

- wsparcie działu marketingu

- bezkonkurencyjny sprzęt znanych marek do sprzedaży

- dużą samodzielność

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Diagnosta laboratoryjny Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851