Przedstawiciel Handlowy (Sprzęt laboratoryjny)
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
SalesHR
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami.
  • Prezentacja i sprzedaż zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego, takiego jak pipety, czytniki płytek, liczniki komórek, liofilizatory, homogenizatory, zamrażarki niskotemperaturowe, inkubatory do osocza, rozmrażarki osocza oraz inne urządzenia laboratoryjne.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy.
  • Udział w targach i konferencjach branżowych w celu promowania produktów i nawiązywania kontaktów biznesowych.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży oraz działań handlowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: biotechnologia, biologia lub pokrewne.
  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu laboratoryjnego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie zachodniej Polski
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe : wysokość do ustalenia, otwartość na oczekiwania kandydatów
  • dodatkowe prowizje w zależności od realizacji planów, do 100 000 PLN / rocznie
  • niezbędne narzędzia pracy premium : laptop, telefon
  • samochód służbowy skoda octavia sedan
  • wsparcie działu marketingu
  • bezkonkurencyjny sprzęt znanych marek do sprzedaży
  • dużą samodzielność

  • Praca Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole Lubelskie
  • Diagnosta laboratoryjny Opole
  • Dyrektor handlowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851