Przedstawiciel Handlowy/Specjalista ds. technicznych – z zakresu rozwiązań CCTV, SSWiN, SKD
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
POLPATRON Sp. z o.o.
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów telewizji przemysłowej CCTV oraz systemów alarmowych SSWiN, SKD
  • Bieżące weryfikowanie i analiza podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedażowych
  • Współpraca z pracownikami innych działów (np. magazyn, instalatorzy, dział handlowy)
  • Proste raportowanie pracy (uzupełnianie informacji w pliku),
  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów: biznesowych B2B, indywidualnych B2C
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia z zakresu projektowania rozwiązań CCTV, SSWiN, SKD, PPOŻ
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć rozwoju
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność utrzymywania dobrych oraz długotrwałych relacji
  • Własny samochód – warunek niezbędny (zwracamy koszty paliwa)

Mile widziane

  • Mile widziane umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą)
  • Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym i prowizyjnym uzależnione od Twojego zaangażowania
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, w dalszym etapie możliwość uzyskania auta służbowego)
  • Współpracę z firmą z branży bezpieczeństwa cieszącą się renomą na terenie całej Polski od 1993 roku
  • Stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i pracę w zespole gotowym do dzielenia się wiedzą
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Zatrudnienie w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Polpatron Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 48, w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Polpatron Sp. z o.o.Klauzula Informacyjna1. AdministratorAdministratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Polpatron Sp. z o.o., ul Młynarska 48, Warszawie2. Inspektor ochrony danychZ inspektorem ochrony danych osobowych mogą się Państwo kontaktować pod adresem Administratora lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail: tsiedlarek[atpolpatron.pl 3. Cel i podstawy przetwarzaniaPaństwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy [Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320 ze zm.) (dalej: Kp) oraz Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (Dz. U. 2018 poz.2369) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego [Art. 221 § 1 pkt. 4 – 6 Kp w zw z. z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. W przypadku danych określonych w art. 221 § 1 pkt. 1 – 3 Kp podstawą jest art. 6 ust. 1 lit. c RODOPodanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda [Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, a w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a) RODO na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę [Art. 6 ust. 1 lit a RODO, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.4. Odbiorcy danych osobowychPaństwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.5. Okres przechowywania danychPaństwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane przez 6 miesięcy.6. Prawa osób, których dane dotycząMają Państwo prawo do:a)dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;b)sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;c)ograniczenia przetwarzania danych osobowych;d)usunięcia danych osobowych;e)wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). 7. Informacja o wymogu podania danychPodanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293