Przedstawiciel Handlowy - Specjalista ds. Sprzedaży
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Online Marketing Help Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie kontaktu z potencjalnymi klientami (b2b) drogą telefoniczną
  • Badanie potrzeb
  • Zainteresowanie potencjalnego klienta naszym rozwiązaniem
  • Koordynacja oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Przeprowadzanie rozmów handlowych

Nasze wymagania

  • Dobrze znasz pakiet MS Office
  • Jesteś zorientowany na wyniki
  • Cechuje Cię samodzielność i samodyscyplina
  • Umiesz efektywnie się komunikować i budować relacje
  • Znajomość branży marketingu internetowego
  • Język angielski na poziomie C1 lub wyższym
  • Chęć pracy w godzinach popołudniowych

To oferujemy

  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja) zawsze wypłacane na czas
  • Ciągłe kształcenie i zaplanowany rozwój w strukturach firmy
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego
  • Regularne spotkania integracyjne

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Chorzów
  • Przedstawiciel handlowy Chorzów
  • Specjalista ds. reklamy Chorzów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Chorzów
  • Specjalista ds. PR Chorzów
  • Specjalista ds. turystyki Chorzów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Chorzów
  • Specjalista ds. finansów Chorzów
  • Specjalista ds. Zakupów Chorzów
  • Specjalista ds. marketingu Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648