Przedstawiciel Handlowy Śląsk
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Konsjerż Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Jesteśmy jedną z najbardziej renomowanych firm doradczych na Śląsku. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami. Oferujemy wiele rozwiązań w celu utrzymania ciepła w domu i optymalizacji kosztów. Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.konsjerz.eu

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • silna motywacja do realizacji założonych celów sprzedażowych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, w tym wsparcie handlowe oraz analiza potrzeb klientów,
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek na rynku,
  • udział w szkoleniach
  • stały kontakt z Centralą firmy.
  • opieka posprzedażowa nad klientem
  • pilnowanie prawidłowości złożonych dokumentów - stały kontakt z działami realizującymi inwestycje u klienta

Wymagania

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i konsekwentne dążenie do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • determinacja oraz systematyczność w działaniach
  • umiejętność wydajnego zarządzania czasem pracy
  • zdolności analityczne, negocjacyjne i świetna organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista, punktualność i dyspozycyjność w godzinach popołudniowo-wieczornych
  • chęć i motywacja do ciągłego rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • znajomość obsługi komputera
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód
  • wiedza techniczna z zakresu urządzeń do ogrzewania, ocieplenia budynków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie posiadającej w swoim portfolio produktów wiele rozwiązań do domu i firm
  • elastyczny czas pracy, grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • konkursy, nagrody i dodatki pozapłacowe, m.in. dofinansowanie do zajęć sportowych
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego ( po okresie próbnym ) ,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • dostęp do wszystkich produktów na rynku
  • możliwość wyboru oferty dla klienta z pośród wielu firm na rynku
  • osobne działy wspierające prace przedstawiciela handlowego np. dział dofinansowań, dział kredytów itp
  • wsparcie certyfikowanego coacha,
  • przyjazną atmosferę pracy, wyjazdy i warsztaty integracyjne,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • realną ścieżkę rozwoju zawodowego umożliwiającą objęcie stanowiska Menadżera lub Dyrektora oddziału

  • Praca Tychy
  • Przedstawiciel handlowy Tychy
  • Dyrektor handlowy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749