Przedstawiciel handlowy - samochody ciężarowe
  • Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, mazowieckie, Polska
Grupa Inter Cars
3. 9. 2024

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.intercars.eu. Do Filii Inter Cars w Pułtusku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Zakres zadań na stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie własnej bazy
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i raportowanie pracy w CRM
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Sprawnego poruszania się po środowisku MS Office
  • Optymistycznego podejścia do świata i ludzi
  • Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia, szukamy ludzi z zamiłowaniem do motoryzacji

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Swobodę działania -lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Zapewniamy narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon
  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych, językowych, indywidualnie dobranych
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B

  • Praca Pułtusk
  • Przedstawiciel handlowy Pułtusk
  • Przedstawiciel handlowy pułtuski
  • Pułtusk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544