Przedstawiciel Handlowy / Sales Representative
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Human Resources Poland Sp z o.o.
24. 8. 2024

Firma Human Resources Poland sp. z o.o. (Hr.pl), od 2000 roku z sukcesem zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie rekrutacji, selekcji, pracy tymczasowej i outsourcingu dla firm polskich i zagranicznych. Długoletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów.

Pomagamy we wszystkich aspektach procesu rekrutacji i zatrudnienia. Naszym klientom gwarantujemy dopasowanych i odpowiedzialnych pracowników, bez względu na to, czy usługa dotyczy pracy tymczasowej, outsourcingu czy rekrutacji specjalistów.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klienta zgodna z polityką firmy na terenie całej Polski i za granicą (doradztwo, ofertowanie, realizowanie zamówień, monitorowanie płatności).
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz dbanie o relacje z obecnymi Klientami.
  • Realizacja planów sprzedażowych, zaangażowanie i dopinanie celów.
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych, szukanie rozwiązań w zakresie  działań marketingowych i sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży.
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej  .
  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży, bardzo dobre zorientowanie na potrzeby rynku i szybko zmieniającej się branży EKO.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji w języku angielskim.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi.
  • Samodzielność.
  • Prawo jazdy kat. B - min. 2 letni staż w prowadzeniu pojazdu.
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie programów Microsoft Office.
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów EKO będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie + premie zależne od osiąganych wyników.
  • Szkolenia i niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie produkcyjnej i codzienna praca w międzynarodowym środowisku.

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544