Przedstawiciel Handlowy - również bez doświadczenia
  • Gorlice
Gorlice, Gorlice, Małopolskie, Polska
SK dom
8. 6. 2024

Poszukujemy dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na osiąganie wyników i posiadasz umiejętności negocjacyjne, to stanowisko jest dla Ciebie!
UWAGA! Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy.
Twoje obowiązki:
Aktywne poszukiwanie nowych klientów
Bezpośredni kontakt z klientem
Prezentacja produktów i usług firmy w ramach programu ,,Czyste Powietrze’’
Wymagamy:
Prawo Jazdy kat. B
Wysoka motywacja i nastawienie na osiąganie wyników
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Profesjonalne podejście do klienta i wysokie standardy obsługi
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne płatne już po 14 dniach
Szkolenia produktowe i sprzedażowe
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
Niezbędne narzędzia pracy
Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub cv na adres @
W przypadku cv proszę o dopisanie w mailu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

  • Praca Gorlice
  • Przedstawiciel handlowy Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157