Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa - outsourcing pracowniczy
  • Rydzyna
Rydzyna, Rydzyna, Greater Poland Voivodeship, Polska
AGRO-TECH JUNOSZYN Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Miejsce pracy: Rydzyna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy przedstawicieli handlowych na podane tereny:

1. województwo pomorskie, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskie,

2. województwo mazowieckie, lubelskie i podlaskie

- Sprzedaż i promocja produktów Tuchel Maschinenbau, Bock Silosystemme, BvL, TeeJet Technologies, Eder Feedstar, Quicke, Westermann, Mammut Maschinenbau

- Przeprowadzanie pokazów maszyn,

- Przygotowywanie ofert handlowych,

- Pozyskiwanie nowych klientów,

- Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami,

- Negocjowanie warunków i zasad współpracy z klientami,

- Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru maszyn,

- Samoorganizacja w terenie i aktywne raportowanie podjętych działań.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku rolniczego, maszyn rolniczych, produkcji i hodowli zwierząt , żywienia zwierząt, produkcji mleka czy mięsa wołowego
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (rolnictwo, zootechnika, zarządzanie i marketing),
  • Doświadczenie w sprzedaży, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Gotowość do pracy mobilnej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego,
  • Dynamika i konsekwencja w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju,
  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • Szkolenia produktowe, zewnętrzne i wewnętrzne
  • Konkurencyjną pensję
  • Prowizję od sprzedaży,

O nas

Agro-Tech Junoszyn jest prężnie działającą firmą w branży rolniczej.

Jesteśmy generalnym importerem na Polskę firmy Tuchel Maschinenbau, której oferta obejmuje m.in. zamiatarki, ścielarki, podgarniacze TMR, zgarniacze rusztów czy pługi śnieżne, firmy Böck Silosysteme, która jest liderem w produkcji okryć do kiszonki, a także automatycznego systemu karmienia zwierząt Feedstar. Ponadto jesteśmy importerem niemieckiego producenta BvL wyznaczającego najwyższe standardy w produkcji paszowozów, ścielarek i wycinaków do kiszonki, amerykańskiej firmy TeeJet Technologies, której produkty do opryskiwania i precyzyjnego rolnictwa charakteryzują się najwyższą jakością oraz firmy Quicke skoncentrowanej na produkcji ładowaczy czołowych i osprzętu do nich.

Zostaliśmy także importerem firmy Mammut. Jest to austriacki producent technologii do produkcji kiszonki i żywienia zwierząt. Koncentrują się na umożliwieniu efektywnego podejścia do pracy, zwiększonej opłacalności i dobrostanu zwierząt. Ich oferta obejmuje m.in. podgarniacze, walce oraz ścielarki do kiszonki.

Oferujemy techniczną obsługę rolnictwa opartą na wieloletnim doświadczeniu. Naszym priorytetem jest fachowość, elastyczność oraz solidność. W naszej ofercie znajduje się także obsługa serwisowa maszyn rolniczych oraz części zamienne wiodących producentów w branży rolniczej w konkurencyjnych cenach.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AGRO-TECH JUNOSZYN Sp. z o.o. z siedzibą w: Junoszyn 1, 64-130 Rydzyna (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@agrotech-junoszyn.pl.

  • Praca Rydzyna
  • Przedstawiciel handlowy Rydzyna
  • Rydzyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075