Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
EKF BĄCZKIEWICZ MALCZYK sp. z o.o.
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

**Dołącz do Naszego Zespołu w EKF – Twórz z Nami Przyszłość Beauty!*

EKF (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie)

Jako firma oferujemy przyjemną pracę z salonami fryzjerskimi w Twojej okolicy jako dostawca kosmetyków fryzjerskich segmentu PREMIUM a więc, poszukujemy przedstawiciela i doradcy regionalnego, który nam. tym pomoże i będzie pracował na zasadzie wyłączności terytorialnej. Potencjał? Nieograniczony.

Marzysz o pracy, która jest nie tylko źródłem dochodu, ale jest przyjemna, w towarzystwie zapachów, kosmetyków oraz salonów beauty? Chcesz także przy tym mieć pasję i codzienną radość z pracy i kontaktu z klientami w branży beauty? Czy pragniesz rozpoczynać każdy dzień z uśmiechem, świadomy, że Twoja obecność jest ważna, a Twoje pomysły mają realny wpływ na to co się dzieje w firmie w której pracujesz? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to z radością informujemy, że EKF może być miejscem, którego szukasz!

Poszukujemy osoby charyzmatycznej, która ceni sobie bezpośredni kontakt z "żywymi" ludźmi (nie przez internet) i budowanie trwałych relacji. Jeśli pasjonuje Cię praca w terenie, nawiązywanie nowych kontaktów oraz regularne spotkania z klientami, to właśnie Ciebie szukamy!

W EKF stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników, oferując środowisko, w którym każdy ma szansę na wyrażenie siebie i realizację własnych pomysłów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego kolorowego zespołu i razem z nami kształtować przyszłość branży beauty, nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Nasze wymagania

Warunki konieczne:

- Prawo jazdy kategorii B i własny samochód.

- Gotowość na podpisanie kontraktu B2B (lub docelowo przejście na niego).

- Doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy.

Warunki dodatkowe:

- Chęć szkolenia się oraz dostosowania do wymogów naszej branży.

- Entuzjazm dla branży beauty i chęć dzielenia się nim z innymi.

- Zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

- Doskonała samoorganizacja oraz wysoka motywacja do działania.

- Dyspozycyjność 8h dziennie.

- Proaktywna postawa i otwartość na nowe wyzwania.

- Dużo uśmiechu i pozytywnej energii.

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość zarabiania pieniędzy bez "sufitu" na wysokiej prowizji z "parasolem" bezpieczeństwa na początek.
  • Turkusowy system zarządzania bez GPS i kontroli "szefa" czy dyrektorów, efekty zależą tyko od Ciebie i Twojego osobistego zaangażowania w budowanie soejj wyłącznej dystrybucji regionalnej.
  • Świetną atmosferę pracy, gdzie każdy dzień jest inny, ale zawsze pełen pozytywnej energii.
  • Turkusowe zarządzanie, które oznacza, że Twoje zdanie jest dla nas ważne – niezależnie od stanowiska. Nie wiesz co to jest? Znajdź w google. Jesteśmy nowoczesną firmą z nowoczesnym podejściem do współpracy.
  • Możliwość rozwoju i awansu w firmie, której sercem są ludzie.
  • Elastyczne godziny pracy, które pozwalają na utrzymanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Pomoc i wsparcie od każdego z pozostałych pracowników – u nas nikt nie zostaje sam z problemami.
  • Szybkie i konkretne szkolenia - bez dłużyzny i nadęcia. Wdrożymy cię w 14 dni!
  • Wyjazdy integracyjne - bo relaks jest równie ważny jak praca.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

O nas

EKF – gdzie praca spotyka się z pasją.

Od dwóch dekad EKF (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) dynamicznie rozwija się na rynku beauty, kładąc nacisk na indywidualność i kreatywność. Wierzymy, że różnorodność jest źródłem innowacji, dlatego zapraszamy do naszego zespołu jako Przedstawiciela Handlowego. Dołącz do naszego turkusowego świata, gdzie każdy dzień obfituje w inspiracje, innowacje i wzajemne wsparcie.

EKF z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, jest uznawanym liderem w dystrybucji profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Nasza firma prężnie się rozwija generując wzrosty min 20% rok do roku przez ostanie 5 lat. Innowacyjne podejście do systemu sprzedaży oraz prosty i przejrzysty system pracy sprawia, że dostarczając produkty najwyższej jakości do salonów fryzjerskich w całej Polsce zyskujemy coraz większe zaufanie naszych klientów. Obecnie jesteśmy w pierwszej dziesiątce najlepszych i największych dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich w Polsce. Poszukujemy teraz dynamicznych i zmotywowanych Przedstawicieli Handlowych, którzy dołączą do naszego zespołu i pomogą nam kontynuować naszą misję dostarczania wyjątkowych rozwiązań dla branży fryzjerskiej.

Jeśli chcesz być częścią firmy, która od dwóch dekad tworzy standardy w dystrybucji profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, dołącz do EKF. Prześlij swoje CV i dołącz do zespołu, który każdego dnia pracuje z pasją, by dostarczać najlepsze produkty i rozwiązania naszym klientom.

Jak aplikować?

Jeśli czujesz, że jesteś tą osobą, której szukamy, wyślij swoje CV poprzez przycisk "aplikuj" z tematem „Przedstawiciel Handlowy” lub zaaplikuj przez pracuj.pl

Dołącz do nas i zmieniajmy branżę beauty razem! Odkryj miejsce, gdzie praca staje się pasją, a każdy dzień przynosi nowe możliwości do bycia kreatywnym i autentycznym.

Sprawdź naszą historię:

www.EKF24.pl – gdzie praca spotyka się z pasją.

Czekamy na Ciebie!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez EKF BĄCZKIEWICZ MALCZYK sp. z o.o. z siedzibą w: Stanisława Wojciechowskiego 3, 71-476 Szczecin (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: info@ekf24.pl.

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523