Przedstawiciel handlowy/Przedstawicielka handlowa - branża rolnicza
  • Sroda Slaska
Środa Śląska, Sroda Slaska, Lower Silesian Voivodeship, Polska
IQ agro ADAM TRĘBACZ
6. 5. 2024

Miejsce pracy: Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej
  • Doradztwo w zakresie tematów agrotechnicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rolnictwo, ochrona roślin) lub doświadczenie praktyczne w gospodarstwach rolnych min. 1 rok
  • doświadczenie w handlu z klientem indywidualnym
  • praktyczna wiedza z zakresu agronomi (doradztwo środków ochrony roślin)
  • determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu
  • umiejętność samodzielnego efektywnego planowania pracy
  • motywacja do podnoszenia własnych kwalifikacji
  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia zależna od Twoich wyników pracy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, laptop, samochód służbowy)
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia specjalistyczne min. raz na kwartał oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Praca Środa Śląska
  • Przedstawiciel handlowy Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293