Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
XTI sp. z o.o.
13. 9. 2024

Od roku 2006 zajmujemy się dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych do drukarek, sprzedażą urządzeń drukujących oraz sprzętu IT, a także szeroko pojętym wsparciem informatycznym firm.

Naszą ideą jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, zarówno usług jak i towarów. Doświadczenie, indywidualne doradztwo i zaufanie naszych kontrahentów to wartości w oparciu o które rozwijamy naszą firmę. Lubimy to co robimy i szczerze wierzymy w innowacje i synergię wspólnych działań, dlatego codziennie rozwijamy się wraz z naszymi klientami.

Opis stanowiska:

  • Aktywna obsługa Firm i Instytucji w zakresie sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz kopiarek
  • Sprzedaż i wynajem drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych
  • Sprzedaż sprzętu IT
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Prezentowanie i sprzedaż produktów i usług firmy, w tym prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie rynku oraz analizowanie działań konkurencji i potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów oraz bieżąca obsługa administracyjna klientów
  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz realizacja planów sprzedażowych i budżetowych

Wymagania:

  •  Doświadczenie we współpracy z Firmami i Instytucjami w zakresie sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kopiarek
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane związane z handlem, marketingiem lub zarządzaniem
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Umiejętność negocjacji i prezentacji produktów
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami

Oferujemy:

  • Służbowy samochód, oraz narzędzia pracy;
  • Stabilne miejsce pracy w zgranym zespole;
  • Dostęp do oferty produktowej największych marek z branży IT;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Rzeszów
  • Przedstawiciel handlowy Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536