Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
PROMITEL sp. z o. o. sp. k.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów i podstawowa opieka przed i posprzedażowa
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • Tworzenie bazy klientów
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert do klientów
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Dbałość o obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • komunikatywność
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • pracowitość oraz orientacja na działanie
  • aktywne prawo jazdy kat. B (dostęp do samochodu służbowego zapewnia pracodawca)
  • doświadczenie w sprzedaży B2B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat
  • Bardzo realne możliwości rozwoju, awansu i wzrostu wynagrodzenia;
  • Stabilną pracę z najlepszymi producentami o światowym zasięgu
  • Pracę z zaangażowanym i wspierającym się zespołem;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz zniżki pracownicze;
  • Narzędzia niezbędne do pracy wysokiej jakości (laptop, smartfon);
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Wsparcie rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia

  • Praca Chorzów
  • Przedstawiciel handlowy Chorzów
  • Dyrektor handlowy Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567